Zwierzęce printy znowu w modzie

Centki, zebra i inne takie. Jak nosić printy aby nie wyglądać kiczowato. 

Kratka, kwiatki, motywy roślinne, to najpopularniejsze wzory jakie możemy aktualnie spotkać na ubraniach. Tuż obok nich stoją paski, cętki i inne zwierzęce printy. Dzisiaj podpowiemy wam jak nosić cętki, aby nie wyglądać kiczowato. 

Panterka to wzór który się kocha, lub nienawidzi. W świecie mody ma tyle samo zwolenników co hejterów. Na pewno kochają ją gwiazdy ekranów, supermodelki i projektanci mody. Pantera została doceniona już wiele lat temu, W starożytnym Egipcie w cętkowane skóry ubierano bóstwa, natomiast w średniowieczu ubierali je królowie i członkowie dworów.

Aktualnie tego typu wzory pojawiają się między innymi u takich projektantów jak Christopher Kane, Fendi, Tom Ford czy Prabal Gurung, a stylizacje z udziałem printów komponują największe modowe influencerki, blogerki czy redaktorki modowych magazynów. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad wprowadzeniem ich do swojej szafy.

Więc jak nosić printy?

1. noś solo

Panterkę najbezpieczniej nosić solo. Nie łącz ją z innymi wzorami, jest to bardzo ryzykowne – ale nie niemożliwe. 

Centki najlepiej zestawić z monochromatycznymi ubraniami, czarny lub biały top, a do tego parterowa spódnica. Do całości dorzuć masywne sneakersy i stylizacja gotowa.

2. dodatki

Jeśli obawiasz się kiczu, nie wiesz czy poradzisz sobie z dobraniem całej stylizacji z panterką, postaw na dodatki. Wystarczy torebka, beret czy pasek. Niech dodatki stanowią wisienkę na torcie. 

Ubierając dodatki z panterki, możesz poszaleć z stylizacją. Spróbuj połączyć ją z beżami czy ciemniejszymi brązami. 

3. wzory wzory wzory

Panterka sama w sobie jest niesamowicie mocnym i wyrazistym printem. Połączenie jej z innym stanowi dosyć spore ryzyko. Jesli nie masz dużego doświadczenia modowego, raczej byśmy Ci tego odradzali, ale wiadomo – najważniejsze, żeby ubrać się tak, jak się będziesz dobrze czuła. 

Cętki dobrze sprawdzą się w połączeniu z kratą czy nawet kwiatami! Kluczem do sukcesu jest dobrze dobrany kolor! Ubrania utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej, mimo różnych printów mogą razem wyglądać nieziemnsko! 

4. makijaż

To co masz na twarzy jest bardzo ważne. Unikaj mocnych, neonowych makijaży gdy zakładasz centki.

Bardzo dobrze będziesz wyglądać w kolorach nude, a dla bardziej odważnych kobiet proponujemy czerwień i delikatny róż. Pantera nie lubi konkurencji 😉 

Jeśli brakuje w Twojej szafie ubrań ze zwierzęcymi wzorami, to zapraszamy do Różanej Szafy. 

Znajdziesz u nas ogromny wybór ubrań w cętki i inne zebry. 
ul. Różana 8/5a Lublin.

CZYM JEST RÓŻANA SZAFA?

Różana Szafa to nowo otwarty sklep, z odzieżą używaną, na mapie Lublina. Na ponad 120 metrach kwadratowych znajdziesz tylko najlepiej przeselekcjonowane perełki.

U nas nie ma miejsca na ubrania brudne, zniszczone.

TYLKO NAJLEPSZY SORT.

Nie lubisz chodzić po lumpeksach? Denerwujesz się, że nigdy nic nie znajdujesz? Wpadnij do nas, dzięki wyraźnym kategoriom i posortowaniu ubrań kolorystycznie, bez problemu znajdziesz wyjątkowe i niepowtarzalne ubrania.

JAKI ASORTYMENT WYRÓŻNIA
NASZ SKLEP?

Przekonaj się na własnej skórze!

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK 9:00 - 18:00
WTOREK 9:00 - 18:00
ŚRODA 9:00 - 14:00
CZWARTEK 9:00 - 19:00
PIĄTEK 9:00 - 18:00
SOBOTA 9:00 - 14:00